Lihasõbrad

KES ME OLEME

Lihasõprade tiim on seltskond proffessionaalseid kokkasid, kes on 110% lihausku ning soovivad enda loovust, teadmisi ning maitseid ka teistele pakkuda. Tiimis on teadmisi ja oskusi mitmetest lihade küpsetus,- maitsestamis,-marineerimis,-säilitamis-ja lõikamisviisidest. Samuti on kogemused olemas erinevate looma-ja linnulihade käsitlemisest alates kodukanast ja lõpetades eksootiliste ulukiteni välja. Kõike seda olemegi valmis Teiega jagama ja Teile ka pakkuma, ning samas loodame ka selle ettevõtmise läbi ise areneda koos meie klientidega, kelle lihasoove oleme valmis rõõmuga täitma, valmistama ja ka vajadusel kohale toimetama.

MIDA ME PAKUME

Lihasõbrad on alakontseptsioon, mis on koondunud Sheriff Saloon kaubamärgi alla. Seetõttu füüsiliselt peamiselt tegutseme Tartus, kuid välitoitlustust teostame üle-Eestiliselt. Meie põhitegevuseks on pakkuda Teile võimalust tellida kiiresti ja mugavalt liha poolfabrikaate või lihast valmistooteid ka suuremates kogustes.

Pakume Teie tellimise peale:

Erinevaid suitsuliha tooteid. BBQ meetodil küpsetatud lihatooteid. Aeglaselt madalal temperatuuril küpsetatud lihatooteid. Marinaadis lihatooteid (šašlõkid, grill-lihad). Välitoitlustust (erinevad aastaringsed välisündmused) vastavalt kliendi soovidele.

Kogu müük, ajakohane info ja pakkumised leiate igapäevaselt meie Facebook lehelt.