Hubane ja sõbralik kogupere restoran!

 

Sheriff Saloon

Algselt Soomes alguse saanud Sheriff Saloon meelelahutust ja toitlustuselamusi pakkuv kontseptsioon on tänaseks laienenud Maarjamaa pinnale, 2015a. Tartusse.

Kontseptsioon toimib Franchise põhimõttel (loe lisa meie kodulehelt). Western Ameerika stiilis Sheriff Saloon, on koht kus pakutakse hubast ja sõbralikku metsiku lääne stiilis õhkkonda. Ja, et nälg ei üllataks pakume põlisameerika stiilis roogasid, kuhu on segatud ka veidi tänapäeva.

Meie kaubamärgi alt leidub erinevaid gastro pubisid, kogupere restorane ja kiirsöögi kohti, kitsama menüüga Burger House, kui ka laiema menüü valikuga Burger & Steak House ning ka kiirtoidusõpradele Sheriff Burger Express. Lisaks suurtele burgeritele pakutakse veel ka erinevaid Ala carte roogasid: suupisteid, salateid, veine, karastusjooke, mahlasid ja ühe korraliku salooni valikust ei puudu ka „tulivesi“. Tuntust on kogunud kaubamärk tänu oma suurtele hamburgeritele ja nende erinvatele täidetele ja variatsioonidele. Samuti sõbraliku ja muheda õhkkonna järgi, kus klienti teenindavad lõbusad Western neiud, professionaalselt ja asjalikult.

Tutvustus

Oleme Western Ameerikaliku stiiliga kogupere restoran, milles pakume Ameerikalikke toitusid euroopaliku puudutusega. Meie söögikoht on 95 kohaline, mis on jagatud 3 saali peale. 1. saal on pubi suunitlusega, milles on paar lauda, kus sõprade seltsis teha mõned karastavad joogid. 2.saalis leidub nii privaatsemaid loože, kus saab sõprade või pere seltsis istuda kuni 6 inimest. 3. saalis on eraldi laudu, kus nautida üldist õhkkonda mõnusalt kõrvallaua klientide jutusumina saatel. Antud ruumi anname ka privaatkasutusse erinevate sündmuste korraldamiseks kuni 30-35 inimesele. Lisaks sellele nagu igal enesest lugupidaval Tartu restoranil on ka meil privaatne, väike u 30 kohaline suveterrass, mis on eemal tänavakärast ning kus toredalt, rahus suvist ilma nautida.

Menüü

Menüü arendus ning uuendus käib meil jätkuvalt igapäevatöö taustal, võttes arvesse klientide soove ja tagasisidet. Menüüst leiavad kõik pereliikmed alati endale sobivaid roogasid, mida proovida. On nii mahedamaid kui ka teravamaid elamusi, leidub taimetoitlastele sobivaid toite, kui ka mahlase liha austajatele mõeldud roogasid. Meie menüüga saab tutvuda nii meie kodulehel kui ka Facebook lehel Sheriff Saloon Tartu. Meie eesmärk on olla mitmete alamenüüde, toitude ning uuenduslike ideedega suunanäitajateks nii Tartus kui ka Pärnus, kuna oleme julged proovima erinevaid toiduainete koosluseid ning komponente, millest on sündinud tihti täiesti uskumatult häid maitsekombinatsioone. Me kasutame vaid kvaliteetset toorainet ning nii mõnegi tootja toodangu oleme isegi soodsama hinna tõttu jätnud meie valikust meie kõrge kvaliteedi standardi tõttu välja. Kõik kastmed, nii burgeritele kui ka praadidele, valmistame täiesti algusest peale majasiseselt ise, samuti on meil erinevatele lihadele majasiseselt kokku segatud maitseainete segud, mida poest ei leidu. Selle kõigega soovime meie klientidele anda kordumatuid maitseelamusi, mis tekitaks positiivseid emotsioone. Sheriff Saloon tootearendustiim teeb jätkuvalt tööd, et oma kliente meeldivalt üllatada.

Prioriteedid

Meile on eriti tähtis meie klientide rahulolu, nii teeninduse kui ka toitude osas. Meie kokad soovivad pakkuda meeldejäävaid positiivseid toiduelamusi ning teenindajad omalt poolt luua sõbralikku ja positiivset õhkkonda, et meie klientide külastus mööduks võimalikult meeldivalt. Meie klientide tagasiside on meile väga tähtis, kuna selle põhjalt saame ennast arendada ja veelgi kliendilähedasemaks muuta. Samuti suhtume ja analüüsime alati täie tõsidusega ka kriitilist tagasisidet, et edaspidiselt vältida juhuseid, kus mõni asi ei ole õnnestunud nii nagu see peaks olema. Selliseid juhuseid ikka tuleb ette, kus mingil põhjusel midagi võib olla teisiti kui peaks, kuid siin kohal ongi meile eriti tähtis, et meie kliendid mainiksid sellest koheselt meie teenindajatele ning asi leiaks kiire lahenduse. Meie õnneks on antud juhused väga harvad, võrreldes igapäevaste klientide arvuga, ning püüame neid ka igati ennetada. Klientide ettepanekud ning tagasiside saamiseks oleme loonud meie kodulehele www.sheriffsaloon.com küsitlus ankeedi millele reageerime kiirelt ning võimalusel võtame arvesse ning teostame klientide soove

Ooteaeg

Sheriff Saloon on saavutanud raske töö ja pideva tootearenguga Tartus populaarse söögikoha maine. Meie põhimõte on teha kõik algusest peale, mitte kasutada poolvalmis tooteid või eelküpsetatud tooteid, et toit oleks kvaliteetne ning värskelt küpsetatud toiduained oleksid mahlased ning maitsekad. See aga eeldab pikemat eelvalmistust, et toit jõuaks kliendini värske ja mahlasena, mis aga põhjustab tipptundidel, kui tellimusi tuleb meie väiksesse kööki korraga palju – nii saalist, kui ka kojutellimusi veebi kaudu pikemaid ooteaegu, mis harvadel juhtudel on veninud isegi kuni 50 minutini. Üldiselt tipptundidel saab hakkama 40 min ooteajaga, mistõttu soovime klientidelt positiivset ja mõistvat suhtumist ning omalt poolt lubame teha kõik endast oleneva, et Teie külastus õnnestuks.

Lõppsõna

Soovime tänada kõiki meie praeguseid ja tulevaid kliente – tänu Teile on meil võimalus olnud areneda ning pakkuda omalt poolt toredat restoranikülastust Teile ka edaspidi.